Hľadáte niečo konkrétne?

Skúste zadať kľúčové slovo/-á.

Avris

  /     /  Konzultant manažérskych systémov

Konzultant manažérskych systémov

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Miesto výkonu práce: Bratislava, Kutlíkova 17
  • Plat: 1 200 – 2 000 €
  • Termín nástupu do práce: ASAP

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

Chceš byť expertom manažérskych systémov v stabilnej slovenskej spoločnosti s výborným tímom odborníkov? Máme dobré správy – rastieme a potrebujeme možno práve Teba!
Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu konzultant manažérskych systémov, ktorý/á by posilnil náš team na projektoch implementácie a starostlivosti o našich zákazníkov.
Ak sa rád učíš nové veci, máš rád výzvy, vieš sa orientovať v zákonoch a normách, a nemáš rád stereotypnú prácu, tak toto je šanca pre teba.

Vašou náplňou práce bude:

• Implementácia medzinárodných noriem a špecifických štandardov u našich zákazníkov,
• Výkon interných auditov a spracovanie správ u klienta
• Pravidelné konzultácie u klientov,
• Príprava klienta na certifikačný audit,
• Účasť na certifikačných auditoch,
• Pravidelné reportovanie vykonaných činností nadriadenému,
• Analýza vnútro firemných dokumentov našich klientov,
• Mapovanie procesov a hodnotenie rizík,
• Spracovanie a prezentácia výstupov vykonaných analýz,
• Návrh nových postupov a súvisiacej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a platnými normami,
• Aktívne sledovanie trendov v oblasti ISO noriem, ich štúdium a prinášanie ich do života firmy vo forme produktov

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Poradenstvo, manažment
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti
Microsoft Office – Pokročilý
Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• anglický jazyk alebo nemecký jazyk
• orientovať sa v problematike implementácie noriem ISO
• prax v problematike veľkou výhodou (9001, 14001, 45001, ďalšie výhodou)
• spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
• analytické myslenie
• komunikačné zručnosti
• reprezentatívne vystupovanie
• tímový hráč
• ochota cestovať
• Nasadenie, chuť sa učiť a neustále zlepšovať svoje znalosti
• Základnú orientácia v oblasti implementácie noriem ISO veľkou výhodou
• Vedieť identifikovať príležitosti u klienta.

Zamestnanecké výhody, benefity

• Zázemie v rastúcej a stabilnej slovenskej spoločnosti,
• Priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu,
• Možnosť neustáleho sa zlepšovania a profesijného rastu,
• Otvorené a priateľské prostredie, dobrý kolektív,
• Zaškolenie na systémové normy a štandardy,
• Plne hradené odborné vzdelávanie,
• Ročná odmena až do výšky platu v závislosti od obratu firmy,
• Príspevok na jazykové vzdelávanie,
• Bonus pri pracovnom výročí od prvého roka,
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie ihneď po nástupe,
• Možnosť získať finančný bonus pri odporúčaní známeho na voľné pracovné miesto,
• Notebook a mobil ako samozrejmosť,
• Služobný automobil,
• Pružná pracovná doba,
• Plne hradené sickdays,
• Homeoffice (keď potrebuješ),
• Káva/ čaj zadarmo,
• Firemné raňajky,
• Pravidelné teambuldingy,
• Multisport karta,
• Parkovanie bezproblémové v okolí budovy.

Druh pracovného pomeru:

trvalý pracovný pomer (plný úväzok) / živnosť

Miesto výkonu práce:

Kutlíkova 17 (Technopol), Bratislava – Petržalka

Termín nástupu do práce

ASAP

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov

Kontakt

E-mail: job@avris.sk

Pošlite nám CV

    Pripojiť životopis
    Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

    Prihláste sa k odberu nášho Newslettra.

      Registrácia

      Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

      Odoslaním údajov súhlasím s ich spracúvaním na účely registrácie. Súhlas je dobrovoľný a môžem ho kedykoľvek odvolať.

      Resetovať heslo

      Radi Vám pomôžeme