Hľadáte niečo konkrétne?

Skúste zadať kľúčové slovo/-á.

Avris

  /     /  Managing consultant

Managing consultant

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Miesto výkonu práce: Bratislava, Kutlíkova 17
  • Plat: 2 200 – 3 000 €
  • Termín nástupu do práce: ASAP

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

– vedenie teamu 5-10 konzultantov zameraných na zavádzanie rôznych štandardov – ISO normy, zákonné požiadavky ako GDPR, štandardy stanovené výrobcom,
– stanovenie a realizácia stratégie oddelenia na krátke a strednodobé obdobie,
– vývoj produktov, materiálov a ich optimalizácia ( na čo sa zamerať, ako ich odprezentovať klientom, kolegom),
– vytváranie a udržiavanie výborných vzťahov s väčšími klientmi,
– plnenie obratových a ziskových cieľov/plánov oddelenia ,
– zodpovednosť za produktový mix,
– vytvorenie a pravidelná aktualizácia ročného plánu oddelenia štandardov,
– aktuálnosť databázy externých dodávateľov, aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov, komunikácia s externými dodávateľmi, uzatváranie zmlúv,
– vedenie tímu konzultantov a lektorov (Interných aj externých),
– evidencia a prideľovanie projektov konzultantom,
– sledovanie vyťaženosti konzultantov,
– zodpovednosť za plnenie mesačných cieľov oddelenia,
– zodpovednosť za zabezpečenie realizácie projektov v dohodnutom čase a kvalite,
– aktívna podpora obchodného tímu,
– výber interných konzultantov do tímu,
– výkon vlastných konzultácií,
– prezentácia spoločnosti na konferenciách, školeniach, u zákazníkov,
– prideľovanie odmien v spolupráci s nadriadeným,
– samostatný návrh riešenia u klientov,
– neustály rozvoj svojich znalostí a schopností.

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
poradenstvo, manažment
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Pokročilý (C1)
Ostatné znalosti
Microsoft Office – Pokročilý
Vodičský preukaz B
Počet rokov praxe 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– výborné manažérske zručnosti (skúsenosti minimálne 2 roky podmienkou),
– prax v problematike ( minimálne v jednej z oblastí, ktorým sa venujeme: ISMS, prehľad v legislatíve, bezpečnostných alebo manažérskych normách), – chuť a cieľ riadiť kvalitný a úspešný team konzultantov,
– anglický jazyk na aktívnej komunikačnej úrovni podmienkou,
– vedieť si stanoviť priority a prísť do cieľa,
– výborné organizačné a komunikačné schopnosti,
– spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť,
– strategické, analytické myslenie,
– komunikačné zručnosti,
– reprezentatívne vystupovanie, prezentovanie,
– tímový hráč,
– ochota cestovať.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme lídra konzultantov. Človeka ambiciózneho, sčítaného, ktorý by riadil zabehnutý team a zároveň ho rozšíril a posúval neustále ďalej. Čaká ho veľa výziev v zmapovaných oblastiach, no rovnako musí mať odvahu posúvať sám seba a team.
Ide o samostatnú manažérsku pozíciu, môže počítať s plnou podporou vedenia aj kolegov.
Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zamestnanecké výhody, benefity

• Zázemie v rastúcej a stabilnej slovenskej spoločnosti,
• Priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu,
• Možnosť neustáleho sa zlepšovania a profesijného rastu,
• Otvorené a priateľské prostredie, dobrý kolektív,
• Zaškolenie na systémové normy a štandardy,
• Plne hradené odborné vzdelávanie,
• Ročná odmena až do výšky platu v závislosti od obratu firmy,
• Príspevok na jazykové vzdelávanie,
• Bonus pri pracovnom výročí od prvého roka,
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie ihneď po nástupe,
• Možnosť získať finančný bonus pri odporúčaní známeho na voľné pracovné miesto,
• Notebook a mobil ako samozrejmosť,
• Služobný automobil,
• Pružná pracovná doba,
• Plne hradené sickdays,
• Homeoffice (keď potrebuješ),
• Káva/ čaj zadarmo,
• Firemné raňajky,
• Pravidelné teambuldingy,
• Multisport karta,
• Parkovanie bezproblémové v okolí budovy.

Druh pracovného pomeru:

trvalý pracovný pomer (plný úväzok) / živnosť

Miesto výkonu práce:

Kutlíkova 17 (Technopol), Bratislava – Petržalka

Termín nástupu do práce

ASAP

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov

Kontakt

E-mail: job@avris.sk

Pošlite nám CV

    Pripojiť životopis
    Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

    Prihláste sa k odberu nášho Newslettra.

      Registrácia

      Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

      Odoslaním údajov súhlasím s ich spracúvaním na účely registrácie. Súhlas je dobrovoľný a môžem ho kedykoľvek odvolať.

      Resetovať heslo

      Radi Vám pomôžeme