Hľadáte niečo konkrétne?

Skúste zadať kľúčové slovo/-á.

Avris

  /     /  Referent GDPR – senior (m/ž)

Referent GDPR – senior (m/ž)

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok / živnosť
  • Miesto výkonu práce: Bratislava, Kutlíkova 17
  • Plat: 1 400 – 1 850 €
  • Termín nástupu do práce: ASAP

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

Chcete byť expertom na GDPR a informačnú bezpečnosť v stabilnej slovenskej spoločnosti s výborným tímom odborníkov? Máme dobré správy – rastieme a potrebujeme možno práve Vás!

Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Referent GDPR a informačnej bezpečnosti – senior, ktorý/á by posilnil/a náš tím na projektoch implementácie a starostlivosti o našich zákazníkov. Sme slovenská konzultačno-poradenská spoločnosť so 14-ročnými skúsenosťami najmä v oblasti informačnej bezpečnosti a GDPR, viacerých ISO noriem a štandardov pre autodealerov. Ak sa viete rýchlo orientovať v zákonoch a zaujíma Vás oblasť ochrany osobných údajov a informačnej bezpečnosti, tak nám pošlite životopis. A ak pridáte aj nejaký ten sprievodný text s dôvodom, prečo by ste pre nás chceli pracovať, zvýšite svoju šancu na pohovor.

Čo bude Vašou náplňou práce?

  • Komunikácia so zákazníkmi o GDPR a informačnej bezpečnosti.
  • Prezentácia našich služieb v oblasti GDPR a informačnej bezpečnosti.
  • Analýza toku osobných údajov u našich zákazníkov a spracovanie tejto analýzy.
  • Mapovanie procesov a hodnotenie rizík možného úniku informácií v oblasti spracovania a archivácie osobných údajov.
  • Návrh nových postupov a súvisiacej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou.
  • Pravidelné konzultácie u našich zákazníkov, výkon interných auditov a spracovanie správ.
  • Príprava zákazníka na certifikačný audit.

Čo od Vás očakávame?

  • Súvislá prax v oblasti implementácie GDPR min. 1 rok je nevyhnutnosťou.
  • Prax v oblasti informačnej bezpečnosti a v oblasti implementácie ISO noriem výhodou.
  • Ovládanie predpisov v oblasti ochrany osobných údajov.
  • Profesionálne vystupovať, prezentovať.
  • Samostatne a zodpovedne pracovať.
  • Vedieť identifikovať príležitosti u klienta.
  • Vedieť si stanoviť priority a prísť do cieľa.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Zázemie v rastúcej a stabilnej slovenskej spoločnosti
  • Pružná pracovná doba
  • Plne hradené odborné vzdelávanie
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Firemné raňajky
  • Pravidelné tímbuildingy
  • Príspevok na výučbu jazykov
  • Osobné vozidlo na pracovné účely
  • Možnosť profesijného rastu
  • Kreatívna práca a priestor na vzdelávanie
  • Mobilný telefón, notebook aj na súkromné účely
  • Bonus pri pracovnom výročí a ďalšie

Druh pracovného pomeru:

trvalý pracovný pomer (plný úväzok) / živnosť

Miesto výkonu práce:

Kutlíkova 17 (Technopol), Bratislava – Petržalka

Termín nástupu do práce

ASAP

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1400 € brutto v závislosti od skúseností a prínosu pre firmu.

Mzda však nie je jednostranným rozhodnutím, radi sa o nej porozprávame na osobnom pohovore a bude sa odvíjať od Vašich skúseností.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom jazyku. Na odoslanie životopisu môžete využiť nižšie uvedený formulár alebo e-mailovú adresu job@avris.sk.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ponuka nie je určená pre osoby, ktoré sú trvalo zamestnané a chceli by s nami len čiastočne spolupracovať. Hľadáme plnohodnotného zamestnanca. Ďakujeme za pochopenie.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Outlook – základy
Microsoft PowerPoint – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (výhodou)
  • prax v problematike
  • spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
  • analytické myslenie
  • komunikačné zručnosti
  • reprezentatívne vystupovanie
  • tímový hráč
  • ochota cestovať

Viac o našej spoločnosti

Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov

Kontakt

E-mail: job@avris.sk

Pošlite nám CV

    Pripojiť životopis
    Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

    Prihláste sa k odberu nášho Newslettra.

      Registrácia

      Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

      Odoslaním údajov súhlasím s ich spracúvaním na účely registrácie. Súhlas je dobrovoľný a môžem ho kedykoľvek odvolať.

      Resetovať heslo

      Radi Vám pomôžeme