Hľadáte niečo konkrétne?

Skúste zadať kľúčové slovo/-á.

Avris

  /     /  #avrisujeme   /  Avris vzdelávanie zamestnancov počas pandémie

Avris vzdelávanie zamestnancov počas pandémie

Potrebu zamestnancov, ktorí sú vzdelaní a vyškolení v požadovanej pracovnej oblasti, zamestnávatelia najlepšie dosiahnu ich neustálym vzdelávaním a rozvojom. Pandemická situácia však prináša viaceré obmedzia, preto vzdelávanie prebieha elektronickou formou. Online vzdelávanie zamestnancov zamestnávateľ realizuje prostredníctvom kvalifikovaných školení a lektorov.

 

Výhodou priebežného vzdelávania zamestncov je uspokojenie potrieb zamestnancov, nakoľko majú možnosť sebarozvoja a sebarealizácie. Prínosom je aj zvýšenie ich spokojnosti, zlepšenie schopnosti riešiť problémy, rozhodovať sa a zvládať stres, zvýšenie legislatívneho povedomia a neposlednou výhodu je zlepšenie komunikačných schopností a atmosféry na pracovisku.

Toto všetko spĺňa Avris Academy.

Vzdelávanie zamestnancovPo sérii úspešných školení v rámci „SlovClean Academy“, ktoré prebiehajú, týmto rokom, už 4. rok, organizuje Avris vzdelávanie aj pre ďalšieho klienta, DS-CAR, s.r.o.. Školenia sú širokého zamerania ako napr. právne minimum, pracovnoprávne vzťahy, AML, GDPR, protimonopolné právo, predajné a komunikačné zručnosti, protikorupčné opatrenia a mnoho ďalších.

Online vzdelávanie zamestnancov je spôsob, ako pokračovať

Od septembra sme v DS-CAR, s.r.o. zorganizovali už osem školení a aj napriek momentálnej pandemickej situácii v školeniach pokračujeme. Do konca roka nám ostávajú ešte tri. Výhodou školení uskutočňovaných v DS-CAR, s.r.o. je, že môžu byť organizované elektronickou audiovizuálnou formou  (videokonferencia, videohovor a pod.) a práve z tohto dôvodu, môžu byť uskutočňované aj v týchto dňoch.

Táto možnosť žiaľ neplatí pre SLOVCLEAN a.s., kde sme tento ročník vzdelávania zamestnancov museli kvôli nariadeným opatreniam vlády ukončiť skôr. Školenia v tejto firme boli zamerané prevažne na workshopy, ktoré sa online formou nedajú vykonávať, zamestnanci by nemali možnosť získať potrebné zručnosti, ktoré sú pre úspešnú realizáciu v praxi, nevyhnutne nutné . Nakoľko však máme dopyt po školeniach priamo od zamestnancov veríme, že hneď ako sa situácia stabilizuje, budeme vo vzdelávaní pokračovať.

 

PRIDAŤ KOMENTÁR

Prihláste sa k odberu nášho Newslettra.

  Registrácia

  Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

  Odoslaním údajov súhlasím s ich spracúvaním na účely registrácie. Súhlas je dobrovoľný a môžem ho kedykoľvek odvolať.

  Resetovať heslo

  Radi Vám pomôžeme

   Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov