Hľadáte niečo konkrétne?

Skúste zadať kľúčové slovo/-á.

Avris

  /  Podporujeme
Avris KAKTUS BIKE-TEAM BRATISLAVA

Podporujeme

Tento rok sme opäť využili možnosť finančne podporiť cyklistický tím KAKTUS BIKE-TEAM BRATISLAVA, ku ktorému majú blízko aj členovia Avris tímu.

KAKTUS BIKE-TEAM BRATISLAVA je klub horskej a cestnej cyklistiky, ktorý vznikol už v roku 2000. Za posledných 19 rokov sa podarilo tímu vyhrať množstvo závodov a súťaží doma aj v zahraničí. Vychoval dokonca majstra Slovenskej republiky a dvojnásobného víťaza Slovenského pohára v cross-country (XC). Okolo roku 2010 pomohol so zabezpečením finančnej stability pomocou získaných partnerov aj Daniel Karas, majiteľ a výkonný riaditeľ Avrisu, ktorý sa zároveň stal členom tímu.

Daniel Karas

CEO

Jakub Škopek

IT development manager

„Som veľmi rád, že môžeme podporiť aktivity tímu, ktorý „ťahá“ mladých ľudí k športovej činnosti a podporuje nádejné talenty cyklistického športu. Tomuto tímu a športu vďačím za množstvo zážitkov a spomienok zo sústredení a závodov, ktorých som sa zúčastnil ako pretekár aj divák. Obdivujem talent a šikovnosť mladých členov tímu a teší ma, že existujú ľudia, akým je aj tréner a predseda tímu PaedDr. Martin Belás, PhD., ktorý žije pre tím a rozvoj slovenskej cyklistiky,“ vyjadril sa Ing. Daniel Karas, CEO Avrisu.

KAKTUS BIKE-TEAM BRATISLAVA je amatérsky cyklistický tím s vekovým rozpätím členov od 8 až po viac ako 50 rokov. Členovia tímu sa zúčastňujú cross-country (XCO, XCM) a cestných závodov po celom Slovensku a v zahraničí. Cieľom tímu je ukázať mladým ľuďom, ako zábavne a zdravo je možné tráviť ich voľný čas, vytvárať dobrú partiu, ktorá sa vzájomne motivuje k napredovaniu.

„V Avrise milujeme šport. Či už hovoríme o cyklistike, ktorej sa viacerí venujeme, o behu, posilňovaní alebo aj joge. Žijeme športom a považujeme ho za dôležitý faktor ovplyvňujúci kvalitu výkonu našej práce. Umožňuje nám oddýchnuť si, načerpať nové sily, učí nás vytrvať, napredovať, zdolávať výzvy a nebáť sa prekážok,“ prezradil Daniel Karas.

Avris sa v roku 2019 opäť stal sponzorom KAKTUS BIKE-TEAMU BRATISLAVA, čo znamená, že členov tohto cyklistického tímu budete môcť vidieť na závodoch v dresoch s logom Avrisu na srdci.

Avris Kaktus Bike Podporujeme

Celému tímu a jednotlivým členom želáme veľa športových úspechov v roku 2019!

Prihláste sa k odberu nášho Newslettra.

  Registrácia

  Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

  Odoslaním údajov súhlasím s ich spracúvaním na účely registrácie. Súhlas je dobrovoľný a môžem ho kedykoľvek odvolať.

  Resetovať heslo

  Radi Vám pomôžeme

   Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov