Hľadáte niečo konkrétne?

Skúste zadať kľúčové slovo/-á.

Avris

  /     /  Konzultant informačnej bezpečnosti

Konzultant informačnej bezpečnosti

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Miesto výkonu práce: Bratislava, Kutlíkova 17
  • Plat: 1 400 – 2 500 €
  • Termín nástupu do práce: podľa dohody

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

Chcete byť súčasťou stabilnej slovenskej spoločnosti s výborným tímom odborníkov?
Chcete rozvíjať svoju kariéru v oblasti ISO noriem a informačnej bezpečnosti?
Máme dobré správy – rastieme a potrebujeme možno práve Vás!

Hľadáme kolegov na pozíciu Konzultant informačnej bezpečnosti – Junior a Senior, ktorí posilnia náš tím na projektoch implementácie a starostlivosti o našich zákazníkov v oblasti kybernetickej a informačnej bezpečnosti.
O potrebné zvýšenie kvalifikácie Juniora sa postaráme 🙂

Vašou náplňou práce bude:

• Komunikácia a konzultácie so zákazníkmi, implementácia požiadaviek a odborné poradenstvo
• Návrh a tvorba dokumentácie v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti v súlade s platnou legislatívou a bezpečnostnými normami u zákazníkov
• Pravidelný výkon interných auditov a spracovanie správ
• Aplikácia dokumentačných bezpečnostných opatrení v systéme riadenia informačnej a kybernetickej bezpečnosti
• Príprava zákazníka na externý certifikačný audit, prípadne inú kontrolu zo strany dozorných orgánov (NBÚ).
• Prezentácia našich produktov a služieb

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Technické, právne, ekonomické
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti
Microsoft Office – Pokročilý
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (výhodou)
• prax v danej oblasti
• spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita,
• samostatnosť, zodpovednosť, reprezentatívne vystupovanie
• analytické myslenie
• tímový hráč
• ochota cestovať

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov

Kontakt

E-mail: job@avris.sk

Pošlite nám CV

    Pripojiť životopis
    Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

    Prihláste sa k odberu nášho Newslettra.

      Registrácia

      Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

      Odoslaním údajov súhlasím s ich spracúvaním na účely registrácie. Súhlas je dobrovoľný a môžem ho kedykoľvek odvolať.

      Resetovať heslo

      Radi Vám pomôžeme