Hľadáte niečo konkrétne?

Skúste zadať kľúčové slovo/-á.

  /     /  #avrisujeme   /  Online vzdelávanie zamestnancov počas pandémie

Online vzdelávanie zamestnancov počas pandémie

Potrebu zamestnancov, ktorí sú vzdelaní a vyškolení v požadovanej pracovnej oblasti, zamestnávatelia najlepšie dosiahnu ich neustálym vzdelávaním a rozvojom. Pandemická situácia však prináša viaceré obmedzia, preto online vzdelávanie zamestnancov dáva zamestnancom pocit bezpečia a umožňuje využiť ich voľné časové kapacity.

Výhodou priebežného vzdelávania zamastencov je uspokojenie potrieb zamestnancov, nakoľko majú možnosť sebarozvoja a sebarealizácie. Prínosom je aj zvýšenie ich spokojnosti, zlepšenie schopnosti riešiť problémy, rozhodovať sa a zvládať stres, zvýšenie legislatívneho povedomia a neposlednou výhodu je zlepšenie komunikačných schopností a atmosféry na pracovisku.

Toto všetko spĺňa Avris Academy

 

Vzdelávanie zamestnancov

Kurzy šité na mieru

Ak majú zamestnanci získať kľúčové vedomosti na vykonávanie konkrétnej pozície, je dôležité učiť ich spôsobom, ktorému rozumejú. Školenia prispôsobujeme nie len potrebám ich profesionálneho rozvoja, ale napr. aj ich vekovej alebo osobnostnej štruktúre. Prispôsobovanie kurzov sa bude naďalej prehlbovať, budú sa hľadať lepšie riešenia s využitím konkrétnych modelových situácii alebo pracovných prostredí. Zamestnanec je potom schopný získané vedomosti využiť bezprostredne na pracovisku.

Po sérii úspešných školení v rámci „SlovClean Academy“, ktoré prebiehajú, týmto rokom, už 4. rok, organizuje Avris vzdelávanie aj pre ďalšieho klienta, DS-CAR, s.r.o.. Školenia sú širokého zamerania ako napr. právne minimum, pracovnoprávne vzťahy, AML, GDPR, protimonopolné právo, predajné a komunikačné zručnosti, protikorupčné opatrenia a mnoho ďalších.

Online vzdelávanie zamestnancov je spôsob, ako pokračovať

Od septembra sme v DS-CAR, s.r.o. zorganizovali už osem školení a aj napriek momentálnej pandemickej situácii v školeniach pokračujeme. Do konca roka nám ostávajú ešte tri. Výhodou školení uskutočňovaných v DS-CAR, s.r.o. je, že môžu byť organizované elektronickou audiovizuálnou formou  (videokonferencia, videohovor a pod.) a práve z tohto dôvodu, môžu byť uskutočňované aj v týchto dňoch.

Táto možnosť žiaľ neplatí pre SLOVCLEAN a.s., kde sme tento ročník vzdelávania zamestnancov museli kvôli nariadeným opatreniam vlády ukončiť skôr. Školenia v tejto firme boli zamerané prevažne na workshopy, ktoré sa online formou nedajú vykonávať, zamestnanci by nemali možnosť získať potrebné zručnosti, ktoré sú pre úspešnú realizáciu v praxi, nevyhnutne nutné . Nakoľko však máme dopyt po školeniach priamo od zamestnancov veríme, že hneď ako sa situácia stabilizuje, budeme vo vzdelávaní pokračovať.

PRIDAŤ KOMENTÁR

Prihláste sa k odberu nášho Newslettra.

  Registrácia

  Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

  Odoslaním údajov súhlasím s ich spracúvaním na účely registrácie. Súhlas je dobrovoľný a môžem ho kedykoľvek odvolať.

  Resetovať heslo

  Radi Vám pomôžeme

   Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov