Hľadáte niečo konkrétne?

Skúste zadať kľúčové slovo/-á.

  /     /  #avrisujeme   /  Otvorili sme piaty ročník vzdelávacej akadémie pre Slovclean a.s.

Otvorili sme piaty ročník vzdelávacej akadémie pre Slovclean a.s.

Aj napriek epidemiologickým opatreniam sa nám podarilo štvrtý ročník akadémie ukončiť s väčšinou naplánovaných školení.

Avris Academy je vzdelávací projekt, ktorý je určený najmä pre stredne veľké a veľké firmy zaujímajúce sa o kontinuálne vzdelávanie svojich zamestnancov. Každý rok sa snažíme zlepšovať poskytované služby organizačného aj realizačného tímu akadémie a prinášať tak čo najlepší zážitok zo vzdelávania a prínos časovej aj finančnej investície klienta do svojich zamestnancov. Vzdelávanie zamestnancov je nevyhnutné na rozvoj ich odborných aj osobnostných predpokladov potrebných na kvalitný výkon práce. Je však aj významným motivačným faktorom a jedinečným benefitom, ktorý môže zamestnávateľ poskytnúť svojim zamestnancom. Kontinuálne vzdelávanie napomáha k lepším individuálnym výsledkom, ktoré umožňujú rast firmy a prispievajú k znižovaniu fluktuácie zamestnancov. Veľmi nás teší, že môžeme spolupracovať so spoločnosťami, ktorým na rozvoji zamestnancov záleží

Štyri roky skúseností

Aj napriek zložitej situácii v roku 2020 v dôsledku epidemiologických opatrení sme v rámci štvrtého ročníka akadémie stihli a následne v septembri dobehli väčšinu naplánovaných školení, workshopov a tréningov pre zamestnancov. Keďže prezenčnú formu vzdelávania stále považujeme za kľúčovú, veríme, že aj naďalej budeme môcť pokračovať v tejto forme vzdelávania a nebudeme nútení prechádzať do on-line prostredia, kde sa stráca účinok a aj zmysle niektorých školení.

Ako najlepšie školenia boli vyhodnotené Pracovnoprávne vzťahy – otázky a odpovede a ako každoročne aj MS Excel. V septembri sme tak mohli všetkým absolventom akadémie slávnostne odovzdať diplomy a naplánovať ďalší ročník akadémie.

Piaty ročník akadémie

Piaty ročník akadémie bude plný noviniek, najmä s dôrazom na nové štýly a trendy v oblasti vzdelávania zamestnancov. Samozrejmosťou je neustály prieskum trhu a oslovovanie nových a zaujímavých lektorov. Dôležitá je aj vhodná a účinná kombinácia jednotlivých tém a typov školení s nadviazaním na vedomosti a skúsenosti získané z predchádzajúcich ročníkov.

Veríme, že tak, ako každý ročník, aj tento bude pre spoločnosť Slovclean a.s. a jej zamestnancov výnimočný, prínosný a inšpiratívny.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

PRIDAŤ KOMENTÁR

Prihláste sa k odberu nášho Newslettra.

  Registrácia

  Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

  Odoslaním údajov súhlasím s ich spracúvaním na účely registrácie. Súhlas je dobrovoľný a môžem ho kedykoľvek odvolať.

  Resetovať heslo

  Radi Vám pomôžeme

   Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov