Hľadáte niečo konkrétne?

Skúste zadať kľúčové slovo/-á.

Avris

  /     /  #avrisujeme   /  Avris Academy medzi TOP 3 projektmi roka

Avris Academy medzi TOP 3 projektmi roka

Vzdelávanie zamestnancov prináša firmám zvýšenie ich odbornosti a efektivity v špecifických oblastiach, zlepšenie motivácie, spokojnosti a morálky a tým aj znižovanie ich fluktuácie. Áno, ale nedarí sa to pomocou akéhokoľvek vzdelávania…

Avris Academy je vzdelávanie na mieru, ktoré napomáha k zvýšeniu osobnostnej a profesionálnej úrovne zamestnancov firiem.

Jednorazové školenia a kurzy často neprinášajú požadované výsledky. Preto sme sa v roku 2016 rozhodli vytvoriť koncept Avris Academy – projekt súvislého vzdelávania pre zamestnancov firiem. V roku 2019 bol úspešne ukončený už tretí ročník našej akadémie pre nášho klienta – spoločnosť SLOVCLEAN a. s. Projekt Avris Academy sme sa tak rozhodli prihlásiť do súťaže Projekt roka 2019.

Avris Academy Projekt roka

Projekt roka 2019

Súťaž Projekt roka vyhlasujú Spoločnosť pre projektové riadenie a PMI Slovakia Chapter spolu s webovým portálom efocus.sk. V roku 2019 bol vyhlásený už 7. ročník súťaže. Hlavným kritériom súťaže je celková úspešnosť projektu, použitie nástrojov projektového riadenia, inovatívnosť a komplexnosť projektového riadenia. Do finálového výberu postúpili tri projekty, z ktorých odborná porota rozhodla o konečnom poradí:

 1. miesto: Implementácia Zákona proti byrokracii I. vlna (zadávateľ: Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu).
 2. miesto: Projekt New way of work (zadávateľ: Tatra banka).
 3. miesto: Avris Academy (predkladateľ: Avris Consulting).

„Sme veľmi radi, že sa medzi mnohými zaujímavými projektmi nestratil ani náš projekt súvislého vzdelávania, ktorý úspešne funguje u nášho klienta už 3 roky a pokračovať bude aj naďalej. Ocenenie nás veľmi potešilo a motivuje nás v ďalšej práci a rozvoji tohto projektu,“ vyjadril sa Ing. Daniel Karas, konateľ spoločnosti Avris Consulting.

Video z prezentácie projektu Avris Academy na vyhlasovaní výsledkov súťaže Projekt roka nájdete TU.

Ako doplnila JUDr. Monika Fegyveres Oravská, managing consultant a tiež projektová manažérka 3. ročníka Avris Academy pre SLOVCLEAN: „Do projektu je zapojených viacero zamestnancov Avrisu. Neustále sa snažíme zlepšovať projektové riadenie akadémie, procesy, komunikáciu, ale aj navrhovať vylepšenia na základe analýzy dotazníkov určených pre účastníkov akadémie a pomocou rozhovorov o očakávaniach a výsledkoch s manažmentom spoločnosti. Ocenenie našej práce na tomto projekte nás preto príjemne potešilo.“

 

Čo je to Avris Academy?

Avris Academy je vzdelávanie na mieru, ktoré napomáha k zvýšeniu osobnostnej a profesionálnej úrovne zamestnancov firiem. Zároveň zvyšuje úsilie a lojalitu zamestnancov na rôznych pozíciách a tým optimalizuje pracovnú silu, ktorá efektívne prispieva k úspechu firmy v podnikaní. Súčasťou Avris Academy je:

 • Analýza potrieb objednávateľa (psychologické testy, dotazníky, analýza 360, prípadne iné nástroje na identifikáciu potrieb objednávateľa a správne nastavenie školení).
 • Súbor na mieru vytvorených školení podľa požiadaviek a potrieb objednávateľa.
 • Neobmedzený rozsah a zameranie tém (manažérske zručnosti, osobnostný rozvoj, počítačové zručnosti, …).
 • Harmonogram školení počas celého „akademického roka“, t. j. od októbra do júna, prípadne podľa požiadaviek objednávateľa.
 • On-line aplikácia, ktorá jednoducho sprostredkúva všetky dôležité informácie pre účastníkov školení a zabezpečuje akadémiu procesne.
 • Odborní lektori a skúsený tím organizátorov.

 

Zaujalo vás súvislé vzdelávanie pre zamestnancov Avris Academy?

Kontaktujte nás, radi vám povieme viac.

PRIDAŤ KOMENTÁR

Prihláste sa k odberu nášho Newslettra.

  Registrácia

  Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

  Odoslaním údajov súhlasím s ich spracúvaním na účely registrácie. Súhlas je dobrovoľný a môžem ho kedykoľvek odvolať.

  Resetovať heslo

  Radi Vám pomôžeme

   Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov