Hľadáte niečo konkrétne?

Skúste zadať kľúčové slovo/-á.

  /     /  #avrisujeme   /  FOTOPRÍBEH: Dodržiavame firemné hodnoty? Otestovali sme sa na workshope Tímová spolupráca

FOTOPRÍBEH: Dodržiavame firemné hodnoty? Otestovali sme sa na workshope Tímová spolupráca

 


Dajú sa zvládať stresové situácie pokojne?  A čo treba robiť, keď niekto nedodržiava termíny? Posledný novembrový piatok sme sa v Avrise vzdelávali. Nazrite k nám na školenie Tímová spolupráca cez tento fotopríbeh.


 

Začať sme mali s prípravou odpovede na otázku: Čím Vás ľudia dokážu v komunikácii poriadne vytočiť? Pred oficiálnym spustením sme si spravili spontánny brainstorming.

 

 


Hranie kariet bolo v tomto prípade pre súťaživých jedincov sklamaním. Nikto totiž nevyhral. Zato sme sa úprimne zamysleli nad najväčšími výzvami, s ktorými sa v Avrise stretávame.

 


Počas workshopu sme zapísali celkovo 9 veľkých flipchartových listov. A niektoré aj z oboch strán. Naučili sme sa čosi z teórie, prehodnotili sme hodnoty našej firmy, a tiež sme sa rozprávali o rôznych pracovných situáciách a ako ich správne zvládať.

 

 


Firemné vzdelávanie je pre spokojnosť zamestnancov veľmi dôležité, preto v Avrise mávame školenia a workshopy na pravidelnej báze. O tímovej spolupráci nás školil mentor a coach Lukáš Štecák. Pripravil si pre nás úlohy, ktoré boli zábavné, ale aj také, nad ktorými bolo treba poriadne rozmýšľať.


Školenie trvalo štyri hodiny a poriadne nás vyšťavilo – pozitívne. Vzdelávanie nám toho vždy veľa prinesie. Tento raz sme sa napríklad naučili lepšie vzájomne komunikovať medzi sebou, ale aj s klientom či partnerom. Získali sme väčší nadhľad a silnejšie sme sa zomkli. A nebudeme klamať – veľa sme sa aj smiali.

 

 


Získali sme väčší nadhľad a silnejšie sme sa zomkli. A nebudeme klamať – veľa sme sa aj smiali.

 


A viete, kto nám na fotkách chýba? No predsa náš kolega Adam Oliva, autor týchto výborných fotografií. Tak si dajme jednu aj s ním.

 

 Zaujalo vás súvislé vzdelávanie pre zamestnancov Avris Academy?

Kontaktujte nás, radi vám povieme viac.

 

PRIDAŤ KOMENTÁR

Prihláste sa k odberu nášho Newslettra.

  Registrácia

  Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

  Odoslaním údajov súhlasím s ich spracúvaním na účely registrácie. Súhlas je dobrovoľný a môžem ho kedykoľvek odvolať.

  Resetovať heslo

  Radi Vám pomôžeme

   Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov