Hľadáte niečo konkrétne?

Skúste zadať kľúčové slovo/-á.

  /     /  #avrisujeme   /  Tretí ročník vzdelávacej akadémie úspešne za nami

Tretí ročník vzdelávacej akadémie úspešne za nami

Sú to už tri roky, čo začal fungovať náš úspešný projekt v oblasti vzdelávania zamestnancov, ktorý podporuje celkové zefektívňovanie práce a plnenie stanovených procesov v spoločnosti.

Veľmi nás ako organizátorov teší, že takmer 90 % odpovedajúcich účastníkov prejavilo záujem o ďalšie pokračovanie akadémie.

Avris Academy je vzdelávací projekt, ktorý je určený najmä pre stredne veľké a veľké firmy zaujímajúce sa o kontinuálne vzdelávanie svojich zamestnancov. Každý rok sa snažíme zlepšovať poskytované služby organizačného aj realizačného tímu akadémie a prinášať tak čo najlepší zážitok zo vzdelávania a prínos časovej aj finančnej investície klienta do svojich zamestnancov.

Avris Academy Avris Consulting

Vzdelávanie zamestnancov je nevyhnutné na rozvoj ich odborných aj osobnostných predpokladov potrebných na kvalitný výkon práce. Je však aj významným motivačným faktorom a jedinečným benefitom, ktorý môže zamestnávateľ poskytnúť svojim zamestnancom. Kontinuálne vzdelávanie napomáha k lepším individuálnym výsledkom, ktoré umožňujú rast firmy a prispievajú k znižovaniu fluktuácie zamestnancov. Veľmi nás teší, že môžeme spolupracovať so spoločnosťami, ktorým na rozvoji zamestnancov záleží.

Tri roky skúseností

„Avris úspešne zorganizoval už tretí ročník akadémie s názvom Slovclean Academy by Avris pre nášho klienta Slovclean a. s. Od prvotného konceptu v roku 2016 sa akadémia posunula vo viacerých ohľadoch. Prinášame väčšie spektrum školení so zacielením na jednotlivé skupiny zamestnancov spoločnosti. Vyladili sme on-line aplikáciu určenú na prihlasovanie a zasielanie notifikácií účastníkom. Spätnú väzbu zo školení priebežne vyhodnocujeme, aby sme v príprave ďalších školení vedeli pružne reagovať na aktuálne dojmy účastníkov. Účastníkom je počas celého akademického roka k dispozícii manažér akadémie, ktorý má k dispozícii výpomoc, aby sme boli účastníkom kedykoľvek k dispozícii,“ približuje riaditeľ Avrisu Ing. Daniel Karas.

„Chcem sa poďakovať spoločnosti Slovclean za prejavenú dôveru. Spolupracujeme na viacerých projektoch a verím, že bude naša úspešná spolupráca pokračovať aj naďalej. Zároveň by som rád vyzdvihol prácu mojich kolegýň a kolegov, ktorí sa postarali o bezproblémový chod približne desaťmesačnej akadémie – najmä Monike, Baške a Jakubovi,“ pokračuje Daniel Karas.

 Tretí ročník akadémie v číslach

Na organizácii akadémie pracuje pred jej začiatkom viacero ľudí, ktorí navrhujú vhodný obsah, konzultujú možnosti s klientom, vytvárajú vyhovujúci harmonogram, vyberajú najvhodnejších lektorov na realizáciu školení a pripravujú on-line aplikáciu na kompletnú správu prihlasovania na jednotlivé školenia, automatické notifikácie účastníkom a zasielanie dotazníkov spokojnosti. Na kompletnom zabezpečení úspešného štartu akadémie kooperuje 5 členov Avris tímu.

V priebehu približne 10 mesiacov, počas ktorých 3. ročník Slovclean Academy by Avris prebiehal, sme zabezpečili spolu 47 školiacich dní. Školenia vedené spolu piatimi skúsenými lektormi boli zaradené do 8 tematických okruhov – podľa svojho zaradenia si účastníci prešli školeniami zameranými napr. na timemanagement, riešenie konfliktov, stress management alebo na prácu s programom MS Excel a i. Do akadémie bolo zapojených spolu 70 účastníkov, a teda zamestnancov klienta.

V júni sme tak mohli všetkým absolventom akadémie slávnostne odovzdať diplomy a vyžrebovaným účastníkom z tých, ktorí sa zapojili do dotazníkového hodnotenia školení, tiež darčekové tašky.

„Z hodnotiacich dotazníkov účastníkov máme najmä pozitívne ohlasy a dojmy z práve skončeného ročníka. Zistili sme však zároveň, v ktorých oblastiach môžeme s lektormi posunúť úroveň vyššie a dosiahnuť tak ešte vačšiu spokojnosť účastníkov. Veľmi nás však ako organizátorov teší, že takmer 90 % odpovedajúcich účastníkov prejavilo záujem o ďalšie pokračovanie akadémie,“ doplnil Daniel Karas.

Avris Academy Avris Consulting
PRIDAŤ KOMENTÁR

Prihláste sa k odberu nášho Newslettra.

  Registrácia

  Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

  Odoslaním údajov súhlasím s ich spracúvaním na účely registrácie. Súhlas je dobrovoľný a môžem ho kedykoľvek odvolať.

  Resetovať heslo

  Radi Vám pomôžeme

   Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov