Hľadáte niečo konkrétne?

Skúste zadať kľúčové slovo/-á.

Avris

  /     /  Projektový manažér/ka

Projektový manažér/ka

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Miesto výkonu práce: Bratislava, Kutlíkova 17
  • Plat: 2300-4200
  • Termín nástupu do práce: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu na pozíciu medior/sernior Project Manager, ktorý bude zastrešovať realizáciu projektov spoločnosti. Projekty sú v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Project Manager organizačne a koncepčne riadi tím konzultantov (interných a externých), vypracováva a aktualizuje projektový plán podľa metodiky spoločnosti, vykonáva pravidelnú komunikáciu s klientami. Je súčasťou manažmentu spoločnosti, podieľa sa na tvorbe stratégii.

V rámci pracovnej rutiny:

  • riadi projekty a tím konzultantov
  • monitoruje a riadi riziká projektov
  • dohliada na plnenie cieľov jednotlivých častí projektov
  • riadi medziprojektové väzby a komunikáciu
  • plánuje kapacity projektu
  • zapája sa do projektov v strategicky dôležitých fázach
  • úzko spolupracuje s obchodníkom spoločnosti v časti týkajúcej sa projektov, kapacít, komunikácie s klientami a dosahovania cieľov spoločnosti
  • definuje a kontroluje rozpočet projektu

Zamestnanecké výhody, benefity – prečo si vybrať nás

  • Zanietený tím so skúsenosťami z rôznorodého prostredia – zo súkromného i verejného sektora, so zahraničnými skúsenosťami i so znalosťou domáceho prostredia, z akademického aj inovačného prostredia, doplnený o talentovaných čerstvých absolventov
  • Rýchle uplatnenie výsledkov – úzke prepojenie stratégie, analytiky a implementácie v rámci jednej sekcie
  • Možnosť kariérne rásť
  • Neformálna start-upová kultúra, kde je vítaná vlastná iniciatíva, kreativita a spätná väzba.
  • Zázemie v stabilnej a rastúcej slovenskej spoločnosti
  • Priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu
  • Otvorené a priateľské prostredie, dobrý kolektív
  • Zaškolenie na systémové normy a štandardy
  • Plne hradené odborné vzdelávanie
  • Ročná odmena až do výšky platu v závislosti od obratu firmy
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Bonus pri pracovnom výročí od prvého roka
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie ihneď po nástupe
  • Možnosť získať finančný bonus pri odporúčaní známeho na voľné pracovné miesto
  • Notebook a mobil ako samozrejmosť
  • Služobný automobil po dohode
  • Pružná pracovná doba
  • Plne hradené sickdays
  • Homeoffice
  • Káva/ čaj zadarmo
  • Firemné raňajky
  • Pravidelné teambuldingy
  • Multisport karta
  • Parkovanie bezproblémové v okolí budovy

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Office – Pokročilý
Vodičský preukaz B
Počet rokov praxe – 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Dobrý projektový manažér/manažérka by mal mať:

Schopnosť motivovať, viesť a riadiť tím
Relevantné skúsenosti a znalosti z oblasti projektového riadenia, alebo schopnosť sa rýchlo učiť.
Schopnosť komunikovať s externými partnermi (klientmi, štátnymi a verejnými inštitúciami, dodávateľmi).
Schopnosť kriticky analyzovať výzvy a navrhovať zlepšenia.
Vedieť veľmi dobre odkomunikovať myšlienku v ústnom aj písomnom prejave.
Vedieť čítať, vyhodnocovať a prepájať rôzne typy záväzných a právnych predpisov.
Anglický jazyk na úrovni B2 – stredne pokročilý
Vysoká osobná zodpovednosť, cieľavedomosť, asertivita
Koncepčné a analytické myslenie
Flexibilita, zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie.

Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov

Kontakt

E-mail: job@avris.sk

Pošlite nám CV

    Pripojiť životopis
    Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

    Prihláste sa k odberu nášho Newslettra.

      Registrácia

      Zásady spracúvania osobných údajov prevádzkovateľom Avris Consulting, s.r.o. nájdete v Ochrane osobných údajov

      Odoslaním údajov súhlasím s ich spracúvaním na účely registrácie. Súhlas je dobrovoľný a môžem ho kedykoľvek odvolať.

      Resetovať heslo

      Radi Vám pomôžeme